آخرین اخبار : 

حمایت اماراتی‌ها از الاهلی و اقدام روحیه بخش قبل از بازی پرسپولیس

دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا سه شنبه در ابوظبی امارات برگزار خواهد شد. دیدار رفت دو تیم با نتیجه تساوی ۲ به ۲ تمام شده بود و حالا بازی برگشت در اوج حساسیت خود قرار دارد.

* تمرینات مخفیانه و سفر به امارات/>
الاهلی در روزهای اخیر تمریناتش را پشت درهای بسته برگزار کرد تا هم تمرینات تاکتیکی این تیم مخفی بماند و هم بازیکنان الاهلی تمرکز کافی داشته باشند. طبق اعلام سایت کوره این تیم یکشنبه شب با هواپیمایی سعودی اسپانسر جدید خود راهی امارات شد.

* قرارداد سه ساله با اسپانسر در آستانه بازی با پرسپولیس/>
عصر روز یکشنبه اتفاقات خوشحال کننده ای برای تیم الاهلی رخ داد. این تیم که بعد از فسخ قرارداد اسپانسری هواپیمایی قطر چند ماه بدون حامی مالی بود سرانجام قرارداد همکاری خود را با هواپیمایی سعودی امضا کرد. این قرارداد که ابتدا اعلام شده بود یکساله است روز گذشته با حضور بازیکنان و اعضای کادر فنی الاهلی برای سه سال امضا شد تا حریف پرسپولیس با روحیه پا به دیدار برگشت بگذارد.

* حمایت اماراتی ها از تیم الاهلی/>
الاهلی در حالی شهر ابوظبی امارات را برای بازی با پرسپولیس انتخاب کرده است که انتظار می رود تماشاگران ایرانی از این مسابقه استقبال کنند. با این حال اماراتی ها هم از حریف عربستانی پرسپولیس حمایت کرده اند و با هشتگ «اهلا – بالملکی – فی – الامارات» حمایت خود را نشان داده اند.

*  تصمیم عجیب سرمربی الاهلی برای بازی سه شنبه/>
«سرگئی ربروف» سرمربی الاهلی برای بازی با پرسپولیس تصمیمی گرفته که تعجب رسانه های عربستانی را در پی داشته است. این سرمربی «عبدالفتاح عسیری» بازیکنی که به خاطر مصدومیت نیمه دوم بازی رفت با پرسپولیس را از دست داده بود و حالا باوجود رفع مصدومیت از لیست الاهلی کنار گذاشته شده است.

<br

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook