آخرین اخبار : 

سرمربی لیورپول: مذاکره خوبی با کوتینیو داشتم

بعد از منتفی شدن انتقال فلیپه کوتینیو از تیم فوتبال لیورپول به بارسلونا آن هم در شرایطی که خودش برای این انتقال بسیار تلاش کرد و حتی زیر بار تمرین کردن با تیم هم نرفت نگرانی هواداران تیم انگلیسی از این بود که مبادا او نتواند رابطه خوبی که در گذشته با هم‌تیمی‌ها و مربیان در لیورپول داشته باشد و در اثر این اتفاقات از بین رفته‌اند را احیا کند.

اما یورگن کلوپ سرمربی لیورپول اخیرا خبر از مذاکره‌ای مفید با این بازیکن برزیلی داده که هواداران را خوشحال کرده است. کلوپ گفت: می‌دانم مردم چه فکری می‌کنند اما فیلیپ چند هفته قبل مشکل مصدومیت کمر داشت و نمی‌توانست تمرین کند به همین دلیل چندین هفته تمرینات را از دست داد. البته او می‎خواست در تیم ملی کشورش هم بازی کند و به همین دلیل اخیرا تمریناتش را آغاز کرد. حالا باید برای ادامه فصل آماده شویم.

کلوپ از آمادگی این بازیکن خبر داد و تاکید کرد: در آخرین جلسه تمرینی شرایط او را بررسی کردیم و این طور به نظر می‎رسید که می‎توانیم خیلی سریع دوباره از او در ترکیب تیم استفاده کنیم چون واقعا در تمرینات خوب بود.

سرمربی آلمانی درباره مذاکره با کوتینیو هم گفت: همه چیز خوب است خوب. چیز دیگری برای گفتن ندارم در نتیجه او بازگشته و مذاکره خیلی خوبی هم با هم داشتیم پس همه چیز خوب است. 

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook