آخرین اخبار : 

لاتزیو – میلان؛ رقبای دیروز آرزومندان امروز

  از آن روزهایی که  میلان و لاتزیو به عنوان ۲ خواهر قدرتمند در جمع ۷ خواهر صدر جدول می‌درخشیدند حدود یک دهه گذشته و اکنون هیچ یک از ۲ تیم استانداردهای گذشته را ندارند و تنها دلخوش به آینده هستند؛ آینده‌ای که از فصل جدید برای‌شان شروع شده است. میلان در فصل نقل و انتقالات تابستانی به اندازه یک تیم ۱۱ نفره بازیکن خرید اما با شروع فصل جدید ثابت شد هیچ یک ازتازه‌واردها به اندازه  کوترونه جوان محصول آکادمی باشگاه مفید نیست. اگر روند گلزنی او متوقف نشود قطعا لاتزیو به دردسر می‌افتد.

تیم جوان سیمونه اینزاگی در میزبانی بازی ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه) از میلان در چارچوب هفته سوم سری A فقط ۳ امتیاز را می‌خواهد چون پس از تساوی بدشگون هفته اول مقابل اسپال تازه‌وارد دیگر حق از دست دادن امتیاز را ندارد. میلان برخلاف لاتزیوی ۴ امتیازی هر ۲ بازی اول فصل را برده و چشم به ۳ امتیاز بازی دارد؛ اتفاقی که در صورت وقوع زنگ خطر را برای رقبای روسونری به صدا درمی‌آورد.

 با تمام قوا

  سوسو پالتا گومز و کونتی از میلان و اندرسون از لاتزیو غایبان بازی هستند با این حال می‌توان انتظار داشت مانند اکثر دیدارهای اخیر لاتزیو و میلان شاهد یک رقابت جذاب و پرگل باشیم. تیم مونتلا هر چند در ۴ بازی گذشته درهمه رقابت‌ها ۱۲ گل زده و یک گل خورده اما رقیب بزرگی را پیش‌رو نداشته و لاتزیو قطعا اولین مانع جدی تیم روسونری به حساب می‌آید. میلان در هفته بازی‌های ملی ۱۷ بازیکن در تیم‌های ملی مختلف دنیا داشت که در تاریخ باشگاه یک رکورد محسوب می‌شود. مونتلا باید خستگی این بازیکنان ملی‌پوش را در انتخاب ترکیب اصلی لحاظ کند.

در سوی مقابل برتری حماسی دقایق پایانی لاتزیو مقابل یوونتوس قدرتمند در سوپر جام ایتالیا وجهه‌ای ترسناک از تیم پایتخت ترسیم کرده است. احتمالا لوئیس نانی پس از انتقال روز پایانی نقل و انتقالات برای اولین بار به عنوان بازیکن پشت سر ایموبیله در ترکیب اصلی لاتزیو قرار می‌گیرد. بازگشت لوکاس بیلیا بازیکن آرژانتینی فصل قبل لاتزیو به المپیکوی رم با لباس میلان عکس‌العمل خاص هواداران تیم پایتخت را در پی خواهد داشت. میلان در صورت پیروزی برای اولین بار پس از ۱۱ فصل از ۳ بازی اول صاحب ۹ امتیاز می‌شود پس به لحاظ آماری هم برد در این بازی برای قرمز و مشکی‌ها  اهمیت زیادی دارد.

 شرایط تیم‌ها در در جدول

 میلان ۶ امتیازی پس از یوونتوس اینترمیلان و ناپولی در رده چهارم قرار دارد و لاتزیو ۴ امتیازی در مکان نهم دیده می‌شود.

رویارویی‌های قبلی

در ۲۴ بازی قبلی ۲ تیم میلان با ۱۰ پیروزی اوضاع بهتری داشته است. لاتزیو تنها ۳ بار پیروز شده و ۱۱ بازی هم برنده نداشته است.

 ترکیب احتمالی

لاتزیو: استراکوشا والاس دی‌وری رادو باستا پارولو لیوا لولیچ آلبرتو ساویچ و ایموبیله

 میلان: دوناروما آباته موساچیو بونوچی رودریگس کیسه بیلیا مونتولیوو سوسا کوتورونه و بوناونتورا

انتهای پیام/

 

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook